zjazd-ptdl-zarejestruj-sie

zjazd-ptdl-certyfikat-info.png [14.08 KB]

 

20. Zjazd Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Głównego oraz Komitetu Organizacyjnego Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na Jubileuszowy XX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej (PTDL), który odbędzie się w Centrum Kongresowym Targi Kielce, w dniach 19-22 października 2022 roku.

XX Zjazd PTDL to bardzo ważne wydarzenie dla diagnostów laboratoryjnych oraz producentów i dystrybutorów:  aparatury, odczynników i materiałów dedykowanych dla medycznej diagnostyki laboratoryjnej. 

Zjazdy Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej mają bogatą historię, którą w tym wyjątkowym roku chcemy przypomnieć i dalej wspólnie z Państwem będziemy ją tworzyć. Po raz pierwszy spotkamy się w Kielcach - stolicy ziemi świętokrzyskiej. Mając na uwadze wielki postęp, który dokonał się w XXI wieku w naukach medycznych, przedstawimy Państwu, najnowsze osiągnięcia z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.

Wydarzenie poprzedzi Walne Zgromadzenie Delegatów PTDL i wybór nowych władz naszego Towarzystwa. Wszyscy uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładu plenarnego oraz uczestniczyć w sesjach tematycznych, plakatowych i warsztatach firmowych. Zjazdowi będzie towarzyszyć wystawa firm.

Mamy nadzieję, że XX Zjazd PTDL spełni Państwa oczekiwania, a każdy z uczestników znajdzie dla siebie zagadnienia przydatne w jego  codziennej pracy.

 

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Prof. dr hab. Bogdan Solnica
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
mgr Anna Goliszek
Prezes Zarządu Głównego PTDL
dr hab. n. med. Anna Mertas, prof. SUM

 

 

Sponsor główny
Sponsor złoty
Sponsor srebrny
Patronat
Patronat medialny